CO NAS WYRÓŻNIA

Zlecenie usług firmie zewnętrznej (ang. outsorsing), w tym przypadku księgowych czy też płacowo-kadrowych, stało się czymś zupełnie naturalnym. Okazało się to niesamowicie przydatnym i pożytecznym narzędziem współpracy. Taka firma:
- nie choruje,
- nie idzie na macierzyński,
- nie potrzebuje urlopu,
- nie otrzymuje odpraw pracowniczych,
- nie trzeba w nią inwestować wysyłając na kolejne szkolenia, itd.
czego więc chcieć więcej?

 

Otóż więcej, musi właśnie zapewnić wybrana przez Państwa zewnętrzna firma.

Działamy od 1993 r., obsługujemy więc naszych Klientów, 20-cia lat i nie tylko od strony podatkowej czy rachunkowej, ale również w szeroko rozumianym zakresie prawa gospodarczego i administracyjnego. To z kolei z jakim skutkiem, udaje nam się bronić naszych Klientów, przed niewłaściwą interpretacją przepisów prawa podatkowego czy gospodarczego, znajdziecie Państwo w zakładce Case Study

Sami z kolei uznajemy za nasz niekwestionowany sukces fakt, nie te kilkanaście wygranych spraw sądowych, ale to że udaje się nam rozstrzygać, wiele sporów o interpretacje prawa podatkowego czy administracyjnego, bez wszczynania czasochłonnej procedury sądowej. Nasza interpretacja i argumentacja przepisów prawa, jest więc właściwe odbierania przez urzędników administracji państwowej, którzy wcześniej próbowali kwestionować rozliczenia podatkowe stosowane przez nasze Biuro.

O ile do powyższego dodamy, udostępnienie usługi ON-LINE, mają Państwo obraz firmy doświadczonej i nowoczesnej, która śmiało korzysta z narzędzi informatycznych do min. jeszcze lepszej komunikacji z Klientami. Jednak co najważniejsze, bezpiecznie prowadzi swoich Klientów przez gąszcz obowiązującego prawa.

Nasi Klienci mogą więc skoncentrować się na własnej działalności, rozwijając swój potencjał i zasięg, nie martwiąc się przy tym czy oby nie naruszyli przepisów obowiązującego prawa.

DOŚWIADCZENIE

Od 1993 r., doradzaliśmy i doradzamy, prowadziliśmy i prowadzimy, wszystkie możliwe a występujące w Polsce, formy prowadzenia działalności gospodarczej, począwszy od osoby fizycznej na karcie podatkowej, poprzez spółki w tym jawne, komandytowe, a skończywszy na spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością czy akcyjnych ale i przedstawicielstwach firm zagranicznych. Nasze doświadczenie wynika więc min. z długotrwałej i stale aktualizowanej znajomość przepisów prawa podatkowego, administracyjnego, zamówień publicznych, prawa gospodarczego i pokrewnych ale i doskonałej znajomości zagadnień występujących przy wszystkich ww. formach prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

To klucz do kolejnych wyzwań stawianych nam przez naszych Klientów, co pozwala im czuć się z nami bezpiecznie.

Warto tu nadmienić że Marzenna Kaczmarska – doradca podatkowy oraz Michał Kaczmarski – absolwent SGH, będący specjalistami prawa podatkowego, udzielali porad eksperckich min: dla portali internetowych „Wiedza i Praktyka”, „Podatki” czy dla „Gazeta Prawna”.

BEZPIECZEŃSTWO i JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo operacji księgowych i podatkowych naszych Klientów. Wieloletnia praktyka oraz zdobyte doświadczenie jak i posiadane kwalifikacje, pozwalają nam gwarantować Państwu najwyższy poziom świadczonych usług.

Przeszkolona i dobrana kadra pracownicza z długoletnim stażem w naszej firmie, w tym 15-to i 10-cio letnim, to już standard. Ośmiu pracowników etatowych oraz kilka osób współpracujących z naszą firmą, pozwala na podejmowanie kolejnych nowych zadań na rzecz naszych Klientów

Otwartość na kontrole podatkowe, które dają poczucie bezpieczeństwa, nie tylko naszym Klientom, ale nam samym. Protokoły ze wszystkich dotychczas przeprowadzonych kontroli są do wglądu.

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie z tytułu prowadzonej działalności, co dodatkowo daje niebywały komfort właścicielom firm z którymi podpisujemy umowy.

Mając na uwadze jakość świadczonych przez nasze biuro usług, stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, którzy swoją wiedzę w zakresie prawa podatkowego, rachunkowości, analiz finansowych, prawa pracy jak i ubezpieczeń społecznych, stale aktualizują poprzez szkolenia w tych dziedzinach. Współpraca z naszymi Klientami oparta jest na raportowaniu „on-line”, które to czynności wykonywane są na bieżąco.

INOWACYJNOŚĆ

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, już w 2009 r., uruchomiliśmy platformę usług ON-LINE – KOGNITARIAT VPN.

Rozwiązania systemowe szyte na miarę. Dzięki wsparciu informatycznemu, możemy indywidualnie traktować każdego Klienta, łącząc jego program operacyjny z naszymi programami finansowo-księgowym w sposób, który uwzględnia specyfikację działalności i wymagań danej firmy. Klient o czym już informowaliśmy, ma również podgląd ON-LINE do swoich ksiąg.

Do obsługi naszych Klientów wykorzystujemy oprogramowania księgowe, wśród których znajduje się m.in. program księgowy „SYMFONIA – Premium” firmy „Sage”, program księgowo-płacowy „POLSYSTEM 2″, firmy Ramzes czy też program „PŁATNIK” – służący do elektronicznej obsługi dokumentacyjnej dla ZUS z wykorzystaniem bezpiecznego elektronicznego podpisu.

DZIĘKUJEMY ZA POŚWIĘCONY CZAS i ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY